5 ESSENTIAL ELEMENTS FOR سرفه و درمان گلو درد

5 Essential Elements For سرفه و درمان گلو درد

5 Essential Elements For سرفه و درمان گلو درد

Blog Article

محتوای این مقاله صرفا برای افزایش اطلاعات عمومی شماست و به منزله تجویز پزشکی نیست.

شما می توانید، از لیموی تازه استفاده کنید، تا از گلودرد راحت شوید، زیرا به نابودی مخاط کمک می کند. یک لیموناد داغ با عسل را امتحان کنید. آب نصف لیمو و یک قاشق چای خوری عسل را در یک فنجان آب گرم بریزید و با هم مخلوط کنید.

پزشک گلوی شما را معاینه و علائم التهاب را بررسی می‌کند؛ همچنین ممکن است گردن شما را از نظر غدد لنفاوی متورم بررسی کند. اگر علائم ویروسی مانند سرفه، آبریزش بینی و گرفتگی صدا ندارید، احتمالا تشخیص پزشک گلودرد استرپتوکوکی است.

اگر مقاومت شما کم است، در معرض عفونت بیشتری قرار می گیرید. عوامل معمول ایمنی پایین عبارتند از:اچ آی وی, دیابت, درمان با استروئید و یا داروهای شیمی درمانی, استرس, خستگی و رژیم غذایی ضعیف.

سال ۱۳۹۶ با هدف ساده‌سازی مفاهیم تخصصی پزشکی، سلامتی و زیبایی، مجله دکتردکتر را راه‌اندازی کردیم.

آب نمک خلط را پاک می کند و التهاب را تسکین می دهد.نصف قاشق چای خوری نمک را در یک فنجان آب گرم مخلوط کنید و سه تا چهار بار در روز قرقره کنید.

برخی از افراد مبتلا به مونونوکلئوز به طور همزمان به گلودرد استرپتوکوکی مبتلا می‌شوند. درمان گلو درد هنگام سرماخوردگی اگر گلوی شما بسیار دردناک است یا اگر لوزه‌های شما متورم هستند، ممکن است پزشک داروهایی به نام کورتیکواستروئیدها را تجویز کند.

آشپزی طرز تهیه پاستا با سس آلفردو حرفه ای به روش رستورانی

از این دارو برای درمان گلو درد هم می‌توان استفاده نمود.

بازنشستگان: اخبار حقوق، وام، پاداش، عیدی، همسان سازی حقوق بازنشستگان

سایر علائم گلودرد باکتریایی استرپتوکوکی در بزرگسالان شامل موارد زیر است:

جالب است بدانید نوشیدنی‌های گرم شیرین، تاثیر مسکن‌های مخدر (مثل مورفین) را افزایش می‌دهند. درنتیجه با توجه به خصوصیات هر یک، تاثیر نوشیدنی گرم و سرد بر گلودرد متفاوت است.

از طرفی باید آنتی‌بیوتیک‌ها به‌طور کامل طبق دُزی که تجویز شده‌اند تا پایان مصرف شوند حتی اگر فرد بیمار بهبود یافته باشد.

مذاکرات ایران و آمریکا : آخرین اخبار / بازگشت آمریکا بر سر میز مذاکرات / توافق ایران و آمریکا

Report this page